Ana Sayfa Stoklarımız Güncellendi! En Uygun ve Kaliteli Elektronik sigara için Alışveriş Yap Ana Sayfa esigaraniz.com ATOMİZER & COİL ATOMİZER'lerde %10'a varan İndirimler Şimdi AlışVeriş Yap Ana Sayfa
elektronik-sigara
Ana Sayfa
Ana Sayfa

Elektronik Sigara

Premium Likit

Elektronik Sigara Nedir?

Elektronik Sigara, normal sigaraya göre daha az toksik madde içeren bir üründür. Sigaradan farklı olarak, sıvı likitin ısıya maruz bırakılarak buharlaştırılması sayesinde içilir. Bu sayede sigara dumanına maruz kalmadığınız gibi dumanın kokusu da çevrenizi rahatsız etmemektedir. Sigaradan farklı bir diğer özelliği ise farklı aromalarla zengileştirilebilir seçenekleri barındırmasıdır. Bu nedenle günümüzde sigaradan daha çok tercih edilmeye başlanmıştır.

Elektronik Sigara Fiyatları Nedir?

Elektronik sigara fiyatları, markaların fiyatlarına göre değişmektedir. Aynı zamanda likit fiyatları da farklı türde markaların fiyatlarına göre belirli bir skalaya sahiptir. Uzun vadede normal sigara içmekten 5 kat daha tasarruflu olan elektronik sigara, kaliteli bir ürünse uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Bu elektronik ürün normal sigaraya göre paket olarak satın alınmaz. Yalnızca likit değişimi gereklidir. Bu nedenle günlük olarak sigara arayışı içerisinde olmadığınız gibi sigaranızın hemen bitmesi gibi bir durum da söz konusu değildir.

Elektronik Sigaranın Tütün Ürünlerinden Farkı Nedir?

Elektronik Sigara Likit Başlığında değinsek de tüm farklar bu kadar değildir. İzmarit derdi bulunmayan E Sigara, kül derdi de yaratmaz. Bu sayede istediğiniz yerde istediğiniz gibi içebilirsiniz. Diğer farklardan birisi de duman kokusuyla çevrenizdeki insanları ya da kendinizi rahatsız etmezsiniz. Elektronik sigaranın buharı, aromatik kokusuyla çevrenize hoş bir koku yayar. Bu koku, sigara dumanına kıyasla vücudunuzda renk değişimine neden olmaz ve evde perdelerin sararması gibi çeşitli sorunlara neden olmaz.

Elektronik sigara, normal sigaraya göre zift veya katran gibi maddelerden sizi uzak tutar. Ancak aroma içerisinde zararlı maddelerin yer almadığını söyleyemeyiz. Bu maddeleri sigarada yer alan maddelere kıyaslarsak daha az zararlı olduğunu söyleyebiliriz. Aromatik yapısı sayesinde nargileye benzetilen elektronik sigara, nargileden de daha az meşakkatli ve daha az zararlıdır.

Neden Elektronik Sigara Almalısınız?

Eğer sigara bağımlısıysanız bu bağımlılığı elektronik sigarayla ortadan kaldırma şansı elde edebilirsiniz. Zira elektronik sigarada nikotin seviyesini kendiniz ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda sigaranın boğaz yakıcı tadından kurtulmak da mümkündür. Deneyebileceğiniz farklı aromalı likitlerle elektronik sigara sizlere eğlenceli bir sigara deneyimi sunmaktadır.

Elektronik sigara hem doğa dostudur hem de sizleri gereksiz yere boğmaz. Kaliteli bir elektronik sigara, çevreye izmarit sorunu yaratmaz ve ciğerlerinizi normal sigaraya göre daha az yorar. Bu seviye tahammül edilebilir seviyelerdedir ve sigara gibi öksürük sorunları ortaya çıkarmaz.

E-sigarada duman yer almaz. İçinize çektiğiniz şey sıvı likitin buharlaştırılmış halidir. Atomizer, likiti buharlaştırarak içmenizi sağlamaktadır. Bu sayede sigara dumanında yer alan kanserojen maddeler, elektronik sigarada yer almamaktadır. Kanser riskini azalttığınız gibi daha güzel kokular yayabilirsiniz.

Elektronik Sigara Kullanırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

iqos elektronik sigara nedir? Sorusundan sonra dikkat edilmesi gerekenlere bir göz atalım. En önemli şey, patlama risklerine karşı önlem almaktır. Bu konuya ayrıca dikkat edilmesi, elektronik sigarayı daha güvenilir ürünlerden birisi haline getirir. Eğer düzgün çalışmayan ya da kısa süre içerisinde gereğinden fazla ısınan bir elektronik sigaraya sahipseniz, lütfen bunu kullanmayın. Markalara göre değişse de, elektronik sigaranın ısı seviyesini size bildiren bir uyarıcı dedektörü vardır. Eğer uzun süre ve farklı insanlar tarafından sürekli içilen bir elektronik sigara varsa, hem elektronik sigaranın ömrü kısalır hem de aşırı ısınma sonucu bataryanın patlama riski artar.